لیست مجوز ها و افتخارات آزمایشگاه کیمیا پژوه البرز

آزمایشگاه کیمیا پژوه البرز مرجع و دارای گواهینامه مرکز ملی تایید صلاحیت جهت انجام آزمون های پیشرفته ی دستگاهی در زمینه های مختلف آزمایشگاهی می باشد .

این آزمایشگاه با به کارگیرید به روز ترین تجهیزات و پرسنل موفق به کسب مجوز های مختلف از سازمان ها و ارگان های نظارتی کشور گردیده است و در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

جهت ارتباط با ما و ارسال نمونه کافیست با یکی از شماره های ما تماس حاصل نمایید.

لیست مجوز های اخذ شده آزمایشگاه کیمیا پژوه البرز:

مرکز ملی تایید صلاحیت ایران ( NACI ) که تحت نظارت سازمان استاندارد ایران فعالیت می کند یک مرجع اعتباردهی (AB) ایرانی است که عضو IAF می باشد.

در سال ۱۳۸۴ مرکز ملی تایید صلاحیت ایران به عضویت مجامع بین المللی PAC و ILAC درآمد. و اعتبار بین المللی نظام تائید صلاحیت ایران در مجامع مذکور منوط به امضای موافقت نامه شناسائی چند جانبه MLA و MRA گردید.

ساختار نظام تائید صلاحیت ایران پیرو تصویب کمیسیون امور زیر بنائی دولت موضوع اصل ۱۳۸ قانون اساسی و آئین نامه اجرائی ماده ۳۳ با توجه به استانداردها و ضوابط بین المللی بازنگری و اصلاح گردید. و سپس در سال 1389 به مرکز ملی تائید صلاحیت ایران NACI تغییر نام یافت.

در همین راستا در سال ۱۳۹۱ این مرکز مطابق با ماده ۷ آئین نامه فوق الذکر در چارت سازمانی سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان مرکزی مستقل و زیر نظر مستقیم رئیس سازمان قرار گرفت.

سازمان غذا و دارو ایران در ۱۵ اسفند ۱۳۸۹ در شورای عالی اداری تصویب و تشکیل شد. مسئولیت این سازمان بر عهدهٔ معاون غذا و داروی وزارت بهداشت می‌باشد.

شیوه‌های حمایت از سلامت مردم در مواجهه با فراورده‌های آرایشی و بهداشتی و نیز مواد غذایی فرایند شده و راهکارهای کاهش انگیزه‌های قاچاق، و جلوگیری از قاچاق با پیگرد جعل آرم وزارت بهداشت روی لوازم بهداشتی و آرایشی، از سوی سازمان غذا و دارو مورد بررسی قرار دارد و نظارت و کنترل وضعیت با کمک مجامع صنفی و ارگان‌های ذی‌ربط ازجملهٔ اقدامات سازمان غذا و داروی ایران می‌باشد.

سازمان دامپزشکی کشور (به انگلیسی: Iran veterinary organization) سازمانی تاثیرگذار و مهم در سلامت غذا است. که یکی از وظایف اصلی آن بازرسی و کنترل کیفی بهداشتی فرآورده‌های خوراکی از مرحله تولید تا توزیع است. امروز سازمان دامپزشکی در لیست سازمان‌های وابسته به وزارت جهاد کشاورزی ایران قرار دارد.

تاریخچهٔ به وجود آمدن سازمان دامپزشکی کشور در ایران به اولین سال‌های قرن چهاردهم بازمی‌گردد، زمانی که منطقه شاهد جنگ جهانی بود.

مجوز آزمایشگاه همکار دامپزشکی
سازمان حفاظت محیط زیست ایران سازمانی دولتی است که بر امور مربوط به حفظ محیط زیست ایران نظارت دارد.

این سازمان وابسته به ریاست جمهوری ایران است.

مهم‌ترین اهداف سازمان به ترتیب اهمیت عبارتند از:

تحقق اصل پنجاهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران می باشد. که به این منظور حفاظت از محیط زیست و تضمین بهره‌مندی درست و مستمر از آن همسو با توسعه پایدار انجام میگیرد.
پیش‌گیری و ممانعت از تخریب و آلودگی محیط زیست یکی دیگر از اهداف است.
همچنین حفاظت از تنوع‌زیستی کشور،و وسعت بخشیدن به منابع طبیعی نیز بسیار مهم است.

آزمایشگاه محیط زیست، آنالیز آب و پساب
بهداشت حرفه ایی